Březnový Domeček

Hlavní stránka / Zprávičky / Březnový Domeček

2.4.2012

Březnový Domeček V březnu se v Domečku odehrálo...

Zprávy z Domečku
 
…z toho nejzajímavějšího v březnu vybíráme:
Po stěhování a velkých přípravách byl v pátek 23. 3. slavnostně otevřen Domeček v jeho nových prostorách ve Flesarově ulici. Novým Domečkem prováděli maňásci, kteří dětem ukazovali jednotlivé místnosti a představovali činnosti, které se v Domečku pravidelně odehrávají. Děti si při této příležitosti mohly zaskotačit při zpívání a tancování, rukama vyrobit malou pozornost a venku poznat moudra našich prababiček. Rodiče se seznamovali s nabídkou aktivit rodičovského centra či v příjemném prostředí poseděli u šálku Fair tradové kávy, čaje a domácích buchet. Fotografie jsou k nahlédnutí ve fotogalerii na našich webových stránkách. RC Domeček také tímto děkuje Městu Třebechovice pod Orebem, od kterého tyto prostory pro svoji činnost získalo.
V učebně Domečku je od března pro členy a jiné uživatele centra k dispozici nabídka Fair tradové kávy a čaje a do budoucna zde budou mít rodiče možnost volného přístupu k internetu na několika počítačích. Současně zde probíhá celoroční benefiční akce „Panenky pro Afriku“. Cílem je střádání peněz na zakoupení ručně vyráběných panenek ZŠ a MŠ ve Valašském Meziříčí. Výtěžek z prodeje těchto panenek je použit na pořízení základních potřeb pro děti ze sirotčince Mtwapa (Keňa).
Doporučujeme na našem webu sledovat „Rodičovský manuál“ s tématem na duben: VÝCHOVA DÍTĚTE – K JAKÝM HODNOTÁM?
Krásné jarní dny přeje RC Domeček.                                                                                  -em-

 

Sekce: Zprávičky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

 

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.