Lednový Domeček

Hlavní stránka / Zprávičky / Lednový Domeček

31.1.2012

Lednový Domeček V lednu se v Domečku odehrálo...

 

Zprávy z Domečku
 
z toho nejzajímavějšího v lednu vybíráme…
V rámci dopoledního programu pro nejmenší děti „Nejoblíbenější dětské knížky“ mohly děti shlédnout maňáskové ztvárnění pohádky O Červené Karkulce. I tentokrát byl vlk potrestán a děti se mohly podělit s babičkou o opravdovou bábovku. Po představení si děti vyrobily papírovou loutku Karkulky a maminky zatím prohlížely „výstavku“ různých knížek s touto pohádkou.
Od ledna se každé úterý od 20 hodin v ZUŠ koná tanečně relaxační cvičení pro krásné tělo a jemnou duši ženy s novou lektorkou Martinou Andrysovou. Do cvičení jsou zařazovány jednoduché prvky z taiči, jógy, zdravotního cvičení, irských a latinských tanců, cvičení se šátkem a nakonec se relaxuje při svíčkách. Únorové lekce jsou věnovány „tréninku“ na plesovou sezónu.
RC Domeček děkuje všem, kteří svou dobrovolnou pomocí při organizování různých akcí v loňském roce přispěli k rozvoji volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi v našem městě. Budeme vděčni za jakoukoliv pomoc i nadále. Velmi si vážíme podpory Města Třebechovice, Třebechovického muzea betlémů a dobrovolných dárců.

 
 
Krásné jarní prázdniny přeje RC Domeček.
 - em -
 

Sekce: Zprávičky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

 

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.