Jarní Domeček

Hlavní stránka / Zprávičky / Jarní Domeček

20.7.2013

Jarní Domeček Jarní Domeček

 Jarní události v Domečku

 

Na jaře 2013 se v Domečku událo mnoho povedených akcí, na kterých jsme se setkávali se zajímavými hosty, diskutovali s nimi, získali nové informace. Dále jsme si mohli vyzkoušet nové výtvarné techniky, odnést si domů pěkný výrobek, který zkrášlil naši domácnost nebo udělal radost někomu z našich přátel. Pravidelně jsme mohli cvičit, zpívat, učit se anglicky a setkávat se se známými i neznámými tvářemi a utužovat stávající přátelství.

Jistě jste si všimli, že v Domečku v průběhu tohoto jara přibyl nový nábytek a další vybavení, byla zvelebena zahrádka, pořízen venkovní nábytek i sekačka. To vše díky finanční podpoře z Evropských fondů prostřednictvím Státního zemědělského intervenčního fondu/MAS nad Orlicí. Doufáme, že budeme díky této podpoře dále zkvalitňovat služby Domečku a že se zde budeme všichni cítit ještě lépe.

V Domčku také proběhly personální změny. Ukončily zde své působení po dlouholeté věrné práci Martina Andrysová a Klára Zdechovská, obě vychovaly na svých kroužcích generaci dětí, které na ně budou vzpomínat, jejich rodiče samozřejmě také. Doufáme ale, že tímto jejich přízeň Domečku nekončí, že i nadále je budeme vídat při některých našich akcích. Od září se však můžeme těšit na nové tváře, které se našim dětem budou věnovat s nemenší chutí a vervou. Další změnou je, že končí kroužek Šikovné pacičky", Lence Koutné bude končit mateřská "dovolená". Výtvarné tvoření ale bude pokračovat nadále, kombinováno s dalšími aktivitami. Všem zmíněným velmi děkujeme.

Alespoň krátce o jarních událostech v Domečku, 

přejeme Vám krásné prázdniny, odpočiňte si a zůstaňte nám věrní,

za RC Domeček Eliška Hudcová.

 

Sekce: Zprávičky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

 

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.